14 C
Tirana
Saturday, February 24, 2018
Kryesore Autorët Postime nga TikTak Lajme

TikTak Lajme

29553 POSTIME 0 KOMENTET

Të fundit

Bëhuni gati për më të keqen! Nga nesër Shqipëria do të...

Nga dita e nesërme dhe deri të premten e ardhshme, Europa do të ndikohet ndjeshëm nga rrymatajrore siberiane. Rrymat e ftohta dhe të lagështa do shtrihen në të gjithë...

Falen kreditë për shtëpi, ja kategoritë që përfitojnë…

Të gjitha familjeve që kanë përfituar ndër vite kredi nëpërmjet Entit Kombëtar të Banesave, për blerjen e një banese, do t’u falen këstet e...

Tmerr në Shkodër, një person bie në lumin Drin

Nje person ka rene ne ujerat e lumit Drin dhe dyshohet se ka humbur jeten. Dyshohet se shtetasi ka rene gjate oreve te mengjesit. Ne breg...

9 të vdekur në një javë, shqiptarët po shuhen në autostradë

Në vetëm një javë janë aksidentuar me vdekje 9 shtetas ndërsa 10 të tjerë janë raportuar të plagosur. Ky bilanc lufte gjendet në Shqipëri, aty ku...

Horoskopi ditor, e shtunë 24 shkurt 2018

Dashi Ekziston një klimë pozitive yjore që parashikon emocione për të gjithë sektorët. Historitë e dashurisë në krizë, ose jo të përcaktuara mirë, do të...