TikTak.al

Author name: revistawho.com

Breaking News

Shoku im më i mirë – Revista Who

Ajo e quan sportistin Xhavit Bajrami, dashurinë e jetës. Prezantuesja e dashur Rudina Magjistari tashmë me burrin që dashuron ka krijuar familjen e saj dhe është nënë e të voglës Mia. Përveçse të dashuruar, duket se çifti janë edhe shokë. Këtë e ka thënë vetë Rudina, në një foto ku pozon e lumtur pranë burrit

Xhavit Bajrami – Revista Who
Xhavit Bajrami

Xhavit Bajrami – Revista Who

“RevistaWho.Com”, tabloidi me profil kryesisht showbiz-i është një media që funksionon online përmes website-it dhe rrjeteve sociale.Faza e konsolidimit të saj në treg ka përfunduar dhe sipas studimeve tona momentalisht lexohemi nga një target grup i gjerë, kryesisht femëror, me shtrirje gjeografike në të gjithë Shqipërinë.“RevistaWho.Com”, numëron më shumë se 4 milionë shikime në muaj

INTERVISTA

Dashuria, dhurata më e bukur për Rudinën – Revista Who

Nga Eraldo Rexho / Fotot: Geljant Kaleci Ndërsa dhjetori ka trokitur me ndriçimin shumëngjyrësh të festave, Rudina Magjistari rend mes punës dhe organizimit të një fundviti të këndshëm. Ajo po jeton ditë të bardha. Prej disa kohësh tashmë, prezantuesja e dashur e “Takimit të Pasdites” në “Tv Klan”, të cilin e drejton prej pothuajse 6

Scroll to Top