TikTak.al

Big Brother Albania Vip

“E vogël, e brishtë dhe e pafajshme…” Egla Ceno, fituese e Big Brother VIP 3! Finalja e madhe, një natë magjike plot surpriza dhe emocione
Big Brother Albania Vip, Kryesore, Të Fundit

“E vogël, e brishtë dhe e pafajshme…” Egla Ceno, fituese e Big Brother VIP 3! Finalja e madhe, një natë magjike plot surpriza dhe emocione

Egla Ceno është fituese e Big Brother Albania VIP 3, e cila fiku dritat e shtëpisë dhe fitoi çmimin e madh prej 100 mijë eurosh. Aktorja e madhe është gruaja e parë që fiton edicionin VIP të këtij “reality show”, që na mbajti të mbërthyer para ekranit, për katër muaj e gjysmë. “Falenderoj që jeni

Egla Ceno, spektatore e jetës së saj! Shfaqja dedikuar aktores në Teatrin Skampa
Big Brother Albania Vip, Kryesore, Të Fundit

Egla Ceno, spektatore e jetës së saj! Shfaqja dedikuar aktores në Teatrin Skampa

Egla Ceno shijoi sonte një shfaqje të përgatitur për të në Teatrin Skampa në Elbasan. Aktorja la “Big Brother VIP” dhe udhëtoi drejt Elbasanit, ku u befasua nga çfarë gjeti aty. Aktorja Viola Trebicka interpretoi një shfaqje të tërë, ku protagoniste ishte Egla Ceno në gjitha hapat e jetës, nga fëmijëria, te sfidat, shkollimi, emigrimi

“Kur ndahesh nga gruaja, sjell 30 goca në skenë”/ Ledri konfirmon fundin e raportit me Sarën?!
Big Brother Albania Vip, Kryesore, Të Fundit

“Kur ndahesh nga gruaja, sjell 30 goca në skenë”/ Ledri konfirmon fundin e raportit me Sarën?!

Ledri Vula ishte i ftuari special në natën finale të “Big Brother VIP 3”. Këngëtari perfomoi në skenën gjigante në spektaklit, shoqëruar me një performancë bashkë me dhjetëra modele. Në fund të këngës, moderatori Ledjon Liço ‘ngacmoi’ artistin për ndarjen e përfolur me Sara Hoxhën. “Kur ndahesh nga gruaja, sjell 30 goca në skenë”, e 

Risi në “Big Brother VIP 3”! Finalistët ndahen në çifte, fituesit përballen për çmimin e madh
Big Brother Albania Vip, Kryesore, Të Fundit

Risi në “Big Brother VIP 3”! Finalistët ndahen në çifte, fituesit përballen për çmimin e madh

Një risi për “Big Brother VIP Albania”, por që është përdorur në shtetet e tjera, u aplikua këtë finale. Katër finalistët u ndanë në dy çifte dhe fituesit do të përballen më pas me njëri-tjetrin për çmimin e madh. Konkretisht, përmes zgjedhjes së goglave në mënyrë rastësore, Romeo Veshaj u bë çift me Egla Cenon

Pajtohen Erjola dhe Graciano, përqafohen live në Tapetin e Kuq të finales së “BBV3”!
Big Brother Albania Vip, Kryesore, Të Fundit

Pajtohen Erjola dhe Graciano, përqafohen live në Tapetin e Kuq të finales së “BBV3”!

Finalja e emisionit më të përfolur shqiptar momentalisht, “Big Brother VIP 3” dhe rrugëtimit të pesë finalistëve po i vjen fundi. Një reality show i mbushur me lot, surpriza, dashuri, arritje, çmenduri, por mbi të gjitha transparencë. Romeo Veshaj, Julian Deda, Egla Ceno, Heidi Baci dhe Meriton Mjekiqi janë banorët që kanë prekur finalen e

Magjia e finales në një skenë gjigante! Pesë finalistët rrëfejnë emocionet
Big Brother Albania Vip, Kryesore, Të Fundit

Magjia e finales në një skenë gjigante! Pesë finalistët rrëfejnë emocionet

Një skenë magjike për pesë finalistët, nis kështu finalja e “Big Brother VIP 3”, që premton vetëm surpriza, pavarësisht reshjeve të shiut që nuk ndalen. Heidi, Egla, Romeo, Juli dhe Meritoni që qëndrojnë në podiumin ku do të shpallet fituesi, tregojnë emocionet e kësaj nate të paharrueshme për ta. Meriton: Emocion, jam pa fjalë Heidi:

Scroll to Top