TikTak.al

EURO 2024

‘Ethet’ e Europianit, si po spiunohen rivalët dhe meraku i Silvinhos – Balkanweb.com – News24
EURO 2024, Fillimi

‘Ethet’ e Europianit, si po spiunohen rivalët dhe meraku i Silvinhos – Balkanweb.com – News24

Kombëtarja shqiptare ndodhet në një grup “ferri” në Europianin e Gjermanisë ku do të përballet me Italinë, Kroacinë dhe Spanjën. Padyshim tri kombëtare të mëdha, por për Silvinjon asgjë nuk është e pamundur, teksa përgatitja për këto ndeshje ka filluar që javën e shkuar. Trajneri me stafin teknik kanë analizuar përballjet e fundit që Italia

Berat Gjimshiti, një tjetër paraqitje pozitive me fanellën e Atalantës – Balkanweb.com – News24
EURO 2024, Fillimi

Berat Gjimshiti, një tjetër paraqitje pozitive me fanellën e Atalantës – Balkanweb.com – News24

Berat Gjimshiti zhvilloi një tjetër paraqitje pozitive me fanellën e Atalantës në triumfin 2-0 ndaj Empolit. Edhe pse qëndroi 57 minuta në fushë, kapiteni i Kombëtares shqiptare u vlerësua me notën 7.3 nga “Sofa Score”. Gjimshiti ishte një ndër futbollistët me notën më të lartë në këtë duel, teksa regjistroi statistika vërtet pozitive. Mbrojtësi shqiptar

Scroll to Top