TikTak.al

Extra

Ministrja Haxhiu feston ditëlindjen, mbush 37 vjet
Extra

Ministrja Haxhiu feston ditëlindjen, mbush 37 vjet

Reporteri.net është gazetë online e lajmeve nga vendi dhe bota. Qëllim kryesor ka informimin e drejtë, të paanshëm dhe të shpejtë. Reporteri.net, në pronësi të “R Media L.L.C.”, është themeluar në mars të vitit 2019 dhe drejtohet nga gazetarët Bekim Kabashi dhe Mentor Gjergjaj. Kontakti E-Mail: info@reporteri.net Marketing: marketing@reporteri.net Tel: +383 49 687 666 Adresa:

Zbulohet krijesa që nuk ka nevojë për oksigjen për të jetuar
Extra

Zbulohet krijesa që nuk ka nevojë për oksigjen për të jetuar

Teksa lexon këtë artikull ti mund të kesh kryer me dhjetëra frymëmarrje. Disa kafshë të tjera nuk kanë nevojë që të marrin frymë kaq shpesh, dhe po ashtu, nuk kanë nevojë për të njejtën sasi oksigjeni. Breshka e detit Caretta caretta për shembull, mund të marrë një herë frymë dhe që të qëndrojë në ujë

Horoskopi për ditën e sotme, disa shenja me më shumë fat
Extra

Horoskopi për ditën e sotme, disa shenja me më shumë fat

Dashi Ju ndjeni se diçka e rëndësishme do të ndodhë, por nuk mund ta shprehni këtë ndjenjë me fjalë. Diçka brenda jush po ju përgatit për atë që do të vijë. Keni një tepricë të energjisë nervore, e cila ka nevojë për një shfaqje pozitive. Synojeni këtë drejt përgjegjësive dhe angazhimeve rutinë dhe mbajeni veten

Viti 2024 do të shënojë rekorde të nxehtësisë, sipas OKB-së
Extra

Viti 2024 do të shënojë rekorde të nxehtësisë, sipas OKB-së

Një raport i Kombeve të Bashkuara ka thënë se temperaturat e larta pritet të rriten për të paktën 1.5 gradë celsius gjatë vitit 2024, shkruan Reporteri.net. Sipas raportit, viti 2024 do të jetë dukshëm viti më i nxehtë ndonjëherë, duke tejkaluar rekordin e regjistruar në vitin 2023. “Ekziston një probabilitet i lartë që viti 2024

Scroll to Top