TikTak.al

Foto Galeri

Pamjet të frikshme/ Rrëshqitje dherash në Klinë-Gjakovë, shihni si ka përfunduar rruga – Balkanweb.com – News24
Fillimi, Foto Galeri

Pamjet të frikshme/ Rrëshqitje dherash në Klinë-Gjakovë, shihni si ka përfunduar rruga – Balkanweb.com – News24

Rrëshqitje dheu ka pasur në rrugën Klinë-Gjakovë, ku si pasojë e kësaj rrëshqitje rruga tashmë është e bllokuar për qarkullimin e veturave. Zëdhënësi i Policisë së Kosovës për Rajonin e Pejës, Driton Rugova konfirmoi për Telegrafin se informatat për rrëshqitje dheu i kanë pranuar rreth orës 01:50. “Ka pasur rrëshqitje dheu, kemi pranuar informatën rreth

Mirazhi i rrallë me dy diej në perëndim të një dite në Vlorë – Balkanweb.com – News24
Fillimi, Foto Galeri

Mirazhi i rrallë me dy diej në perëndim të një dite në Vlorë – Balkanweb.com – News24

Një fenomen i çuditshëm është kapur sot pasdite vonë në perëndim të Gjirit të Vlorës mbi gadishullin e Karaburunit. Dy “diej” po perëndojnë në një distancë nga njeri tjetri, çka reflektohen edhe mbi det. Fotot janë fiksuar nga Klevis Hoxha dhe shpërndahen nga shkrimtari vlonjat Çlirim Hoxha, njëherësh i apasionuar pas fenomenologjive kozmike. Fotot e

Ish-kongresmeni Jim Moran dhe i biri Patrik, darkë pune me drejtuesit e “Hysenbelliu” Group – Balkanweb.com – News24
Fillimi, Foto Galeri

Ish-kongresmeni Jim Moran dhe i biri Patrik, darkë pune me drejtuesit e “Hysenbelliu” Group – Balkanweb.com – News24

Një takim mbresëlënës ka qenë ai i së mërkurës së kësaj jave në Washington, mes drejtuesve të “Hysenbelliu” Group dhe familjarëve të ish kongresmenit veteran Jim Moran. Njohja e tyre zë fill qysh prej vizitës së parë të ish kongresmenit Moran në Tiranë dhe Durrës. Por gjatë natës së kaluar për disa orë, ajo është

Scroll to Top