TikTak.al

Horoskopi Lajme nga emisionet

Javë turbulluese! Kujdes, këto shenja nga… / Horoskopi javor 26 shkurt – 3 mars nga Jorgo Pulla
Horoskopi Lajme nga emisionet

Javë turbulluese! Kujdes, këto shenja nga… / Horoskopi javor 26 shkurt – 3 mars nga Jorgo Pulla

I ftuar në emisionin e mëngjesit “Rreze Dielli” në Report TV, me moderatore Androniki Kolka, ishte astrologu Jorgo Pulla i cili bëri një renditje të 12 shenjave të zodiakut për javën që sapo nisi.”Kemi një ndikim të Hënës së plotë, e cila është tek Virgjëresha dhe Peshorja aktualisht, gjë që do të ketë shumë ndikim

Kujdes! Javë problematike për këto shenja… / Horoskopi javor 12-18 shkurt nga Jorgo Pulla
Horoskopi Lajme nga emisionet

Kujdes! Javë problematike për këto shenja… / Horoskopi javor 12-18 shkurt nga Jorgo Pulla

Në rubrikën “Parashikimi i Yjeve” në emisionin e mëngjesit “Rreze Dielli” në Report TV, me moderatore Androniki Kolka, ishte astrologu i njohur Jorgo Pulla, i cili bëri një renditje për të 12 shenjat e zodiakut për javën që sapo ka nisur. ”Kjo javë është disi e vështirë, por duhet të jemi më të vëmendshëm dhe

Javë fantastike, deri të enjten duhet të zgjidhni disa çështje…/Horoskopi javor 15-21 Janar nga astrologu Jorgo Pulla
Horoskopi Lajme nga emisionet

Javë fantastike, deri të enjten duhet të zgjidhni disa çështje…/Horoskopi javor 15-21 Janar nga astrologu Jorgo Pulla

I ftuar në emisionin e mëngjesit “Rreze Dielli” në Report TV, me moderatore Androniki Kolka, ishte astrologu i njohur Jorgo Pulla, i cili bëri një renditje javore për 12 shenjat e zodiakut për javën e tretë të muajit Janar. ”Përpara se të bëjmë renditjen për 12 shenjat, dua të them që është një javë fantastike

Si do të jetë muaji Shkurt në fushën astrologjike sipas Jorgo Pullës / Kujdes, vëmendje në mes të muajit! Fat në dashuri për…
Horoskopi Lajme nga emisionet

Si do të jetë muaji Shkurt në fushën astrologjike sipas Jorgo Pullës / Kujdes, vëmendje në mes të muajit! Fat në dashuri për…

I ftuar në emisionin e mëngjesit “Rreze Dielli” në Report TV, me moderatore Androniki Kolka ishte astrologu i njohur Jorgo Pulla, i cili bëri një parashikim mujor për të 12-të shenjat e zodiakut duke u ndalur tek specifikat e secilës me ndryshimet e reja që kanë planetet me njëri tjetrin. ”Muaji i ri niset mbarë

Scroll to Top