TikTak.al

INTERVISTA

INTERVISTA

Dashuria, dhurata më e bukur për Rudinën – Revista Who

Nga Eraldo Rexho / Fotot: Geljant Kaleci Ndërsa dhjetori ka trokitur me ndriçimin shumëngjyrësh të festave, Rudina Magjistari rend mes punës dhe organizimit të një fundviti të këndshëm. Ajo po jeton ditë të bardha. Prej disa kohësh tashmë, prezantuesja e dashur e “Takimit të Pasdites” në “Tv Klan”, të cilin e drejton prej pothuajse 6

Scroll to Top