TikTak.al

Kjo Javë

Deklaratat e Ilir Metës, të papranueshme. Nuk kemi betejë me drejtësinë – Balkanweb.com – News24
Fillimi, Kjo Javë

Deklaratat e Ilir Metës, të papranueshme. Nuk kemi betejë me drejtësinë – Balkanweb.com – News24

Deputetja demokrate Jorida Tabaku, e ftuar në studion e emisionit “Kjo Javë” në News24 ka folur në lidhje me veprimtarinë e SPAK dhe reagimin e politikës ndaj strukturës së posaçme. Tabaku u shpreh se politika ka frikë nga SPAK dhe zyrtarët sot kanë frikë të firmosin nga frika e Prokurorisë së Posaçme. Duke komentuar deklaratat

U nxor nga konteksti – Balkanweb.com – News24
Fillimi, Kjo Javë

U nxor nga konteksti – Balkanweb.com – News24

Avokatja e Popullit Erinda Ballanca, e ftuar në emisionin “Kjo Javë” në News24 komentoi deklaratën e drejtuesit të SPAK Altin Dumani gjatë raportimit në KLP, e cila bëri bujë në media dhe opinionin publik. Ajo u shpreh se deklarata e Dumanit është nxjerrë jashtë konteksti dhe se ai bëri një paraqitje korrekte të punës së

Scroll to Top