Tavë patatesh me kima – Balkanweb.com – News24
Fillimi, Klinika 24

Tavë patatesh me kima – Balkanweb.com – News24

NGA: ENEIDA CAKERRI 1 paketim lazanja1 kg patate500 gr mish të grirë1 qepë të thatë1 karotë1 degë selino300 gr salcë domatesh800 ml qumësht70 gr gjalpë70 gr miell100 gr djathë kaçkavall100 gr djathë goudaVaj ulliriKripëMajdanoz sipas dëshirësPiper të zi /Piper të kuqArrë moskat Patatet i presim në feta, u shtojmë vaj ulliri nga sipër dhe i