“Nganjëherë më duket që është në Suedi”, Kusari takon për Bajram nënën dhe vëllain e Liridona Ademajt
Lajme / 29 nëntori 2023

“Nganjëherë më duket që është në Suedi”, Kusari takon për Bajram nënën dhe vëllain e Liridona Ademajt

Juristja e medias, Flutura Kusari ka shkuar sot për vizitë në familjen e Liridona Ademajt, e cila u vra në nëntor të vitit të kaluar, shkruan Reporteri.net. Në Facebook, ajo ka publikuar me nënën e Liridonës dhe vëllain e saj. “Nana e saj m’tha sot: ende spo me besohet qe nuk e kam ma, pres