Policia e Kosovës e shpall në kërkim Enver Sekiraqën
Lajme / Arratisja

Policia e Kosovës e shpall në kërkim Enver Sekiraqën

Policia e Kosovës ka shpallur në kërkim Enver Sekiraqën pasi i njëjti javën e kaluar është arratisur nga arresti shtëpiak, shkruan gazeta online Reporteri.net. Në komunikatën e lëshuar, policia kërkkon ndihmën e qytetarëve që mund të kenë informacione rreth vendndodhjes së tij. Komunikata: Policia e Kosovës, Drejtoria për Hetimin e Krimit të Organizuar dhe Krimeve