PDK-ja në Lipjan kërkon që Imri Ahmeti dhe LDK-ja të distancohen nga njerëzit që kryejnë akte kriminale
Lajme / Arrestimi për fajde

PDK-ja në Lipjan kërkon që Imri Ahmeti dhe LDK-ja të distancohen nga njerëzit që kryejnë akte kriminale

Partia Demokratike e Kosovës, dega në Lipjan, ka reaguar pas rastit të fundit ku babë e bir, Skënder Tasholli dhe djali i tij Albion Tasholli janë arrestuar mbrëmë nga Policia e Kosovës, pasi po dyshohet se shtynë drejt vetëvrasjes biznesmenin, Bashkim Salihun. I njëjti po dyshohet se vrau vetën nga problemet me fajdexhinj. Reagimi i