TikTak.al

Lajme / Artikull i sponsorizuar

Bashkëpunimi ekonomik rrit miqësinë Kosovë-SHBA
Lajme / Artikull i sponsorizuar

Bashkëpunimi ekonomik rrit miqësinë Kosovë-SHBA

Kongresisti demokrat nga California, Jimmy Panetta, si dhe kongresistët republikanë, Warren Davidson nga Ohio, gjegjësisht Chris Smith nga New Jersey, kanë qenë pjesë e takimeve të radhës që sipërmarrësi Shkëlqim Devolli po i zhvillon në Washington DC, në Shtetet e Bashkuara të Amerikës. Pronari i Devolli Corporation po qëndron në kryeqytetin amerikan në kuadër të

Falja e Namazit të Fitër Bajramit në Xhaminë “Haxhi Ibrahim Devolli” në Pejë
Lajme / Artikull i sponsorizuar

Falja e Namazit të Fitër Bajramit në Xhaminë “Haxhi Ibrahim Devolli” në Pejë

Në xhaminë “Haxhi Ibrahim Devolli” në Pejë, u mblodhën këtë të mërkure besimtarët myslimanë për të falur namazin e Fitër Bajramit. Aty interpretoi ilahisti i njohur Egzon Ibrahimi së bashku me grupin e tij, të cilët mahnitën me zërin e tyre. Përndryshe, fillimisht transmetimi nisi me faljen e namazit të sabahut, për të vazhduar me

Përfitoni extra zbritje dhe plot dhurata
Lajme / Artikull i sponsorizuar

Përfitoni extra zbritje dhe plot dhurata

Që nga dita e parë kur është hapur, Comodita Home ka bërë çdo përpjekje për të përshkuar nevojat tuaja dhe për t’ju sjellë një përvojë blerje të pakrahasueshme. Me ofertën festive të muajit Mars, Comodita po jep mundësinë të furnizoheni me dyshekë të cilësisë së lartë, duke përfituar nga oferta speciale dhe dhurata të vlefshme

Filloni karrierën tuaj në Buçaj, aplikoni për 5 pozitat e hapura si Përfaqësuese të Shitjes!
Lajme / Artikull i sponsorizuar

Filloni karrierën tuaj në Buçaj, aplikoni për 5 pozitat e hapura si Përfaqësuese të Shitjes!

Ftesë për të gjitha lideret e ardhshme! Buçaj ofron mundësi punësimi për 5 femra në pozitën Përfaqësuese e Shitjes! Buçaj është korporatë lidere në lëminë e distribuimit të produkteve ushqimore dhe jo ushqimore! Ne përfaqësojmë mbi 40 brende ndërkombëtare, ndër to janë: Argeta, 7 Days, Bake Rolls, Finish, Air Wick, Peyman, Vitalia, Borotalco, Rio Mare

Scroll to Top