TikTak.al

Lajme / Audio-incizimi

Shefja e VV e shndërroi Radojiçiqin nga terrorist në “zemlak” miqësor
Lajme / Audio-incizimi

Shefja e VV e shndërroi Radojiçiqin nga terrorist në “zemlak” miqësor

Deputetja e Lidhjes Demokratike të Kosovës, Doarsa Kica-Xhelli, ka thënë se shefja e Grupit Parlamentar të Lëvizjes Vetëvendosje e shndërroi Milan Radojiçiqin nga një terrorist në “zemlak” miqësor. Përmes një postimni në Facebook, ajo përmendi edhe deklaratën e Kurtit për Oliver Ivanoviqin. “Sot, shefja e VV e shndërroi Milan Radojçiç nga një terrorist në një

Publikohet një sekuencë e bisedës mes Kusari-Lilës dhe Radojçiqit
Lajme / Audio-incizimi

Publikohet një sekuencë e bisedës mes Kusari-Lilës dhe Radojçiqit

Është publikuar një bisedë e shkurtër mes shefes së grupit parlamentar të Lëvizjes Vetëvendosje, Mimoza Kusari-Lila dhe kriminelit serb Milan Radojçiq. Biseda më pak se një minutë ishte ndërmjetësuar nga Sllavko Simiq i Listës Serbe. “Kolege, kemi ardhur te Milani, dëgjohu me të”, i thotë Simiq deputetes së VV-së. “Në rregull”, ia kthen Kusari-Lila. “Alo

Scroll to Top