Përleshje në një shkollë fillore në Gjakovë, tre nxënës lëndohen në kokë dhe fytyrë
Lajme / Deklarohen nga policia

Përleshje në një shkollë fillore në Gjakovë, tre nxënës lëndohen në kokë dhe fytyrë

Sot rreth orës 10:00 një përleshje mes disa nxënësve ka ndodhur në një shkollë fillore në Gjakovë, ku tre prej tyre kanë mbetur të lënduar. Rastin e ka konfirmuar për gazetën Online Reporteri.net, zëdhënësi për rajonin e Gjakovës, Sheremet Elezaj. Zëdhënësi Elezaj bëri të ditur se dyshohet ata janë lënduar me mjete të forta dhe