TikTak.al

Lajme / Detaje

Policia i zë pesë shoferë duke u përgatitur për gara të shpejtësisë, i gjobitë me nga 150 euro
Lajme / Detaje

Policia i zë pesë shoferë duke u përgatitur për gara të shpejtësisë, i gjobitë me nga 150 euro

Policia ka bërë të ditur se dy ditë më parë, patrullat e njësisë rajonale të trafikur rrugor në Prizren me të marrë informatën për gara të shpejtësisë, kanë intervenuar dhe kanë hasur në pesë vetura të cilat veçse po përgatiteshin, shkruan Reporteri.net. Në komunikatën e lëshuar për media, policia bën të ditur se shoferët janë

Scroll to Top