TikTak.al

Lajme / Ftesa nga pushteti

Zgjedhjet ishin thelb i diskutimit
Lajme / Ftesa nga pushteti

Zgjedhjet ishin thelb i diskutimit

Pas më shumë se dy orësh, ka përfunduar takimi mes kryeministrit Albin Kurti dhe kryetarit të PDK-së, Memli Krasniqi. I pari që është deklaruar për mediat ishte kryetari i PDK-së. “Unë i kam përgjigjur ftesës së kryeministrit Kurti për ta takuar në një darkë pune sepse konsideroj se është shumë e rëndësishme që t’ia shprehi

Nis darka e punës mes Kurtit dhe Krasniqit
Lajme / Ftesa nga pushteti

Nis darka e punës mes Kurtit dhe Krasniqit

Darka e punës mes kryeministrit Albin Kurtit the kryetarit të PDK-së ka nisur në një nga hotelet e Prishtinës, shkruan gazeta online Reporteri.net. Ani pse ftesa e Kurtit ka qenë që të diskutohet rreth përmbushes së agjendës legjislative për sezonin pranverorë, shefi i PDK-së ka thënë se do të shkojë për të folur për zgjedhjet

Scroll to Top