TikTak.al

Lajme / Kronikë e zezë

Ky është i dyshuari për vrasjen e gruas në Pejë
Lajme / Kronikë e zezë

Ky është i dyshuari për vrasjen e gruas në Pejë

Një grua është vrarë në Pejë mëngjesin e sotëm. I dyshuari në këtë rast është bashkëshorti i saj. Nga Policia e Kosovës kanë konfirmuar për gazetën online Reporteri.net se ai tashmë është arrestuar. Gazeta online Reporteri.net se i dyshuari në këtë rast është Edmond Lajqi. Në vendin e krimit siç konfirmoi policia është konfiskuar edhe

Një i vrarë e një e plagosur sonte në Prishtinë
Lajme / Kronikë e zezë

Një i vrarë e një e plagosur sonte në Prishtinë

Mbrëmjen e sotme ka ndodhur një incident që çoi edhe drejt një vdekjeje, shkruan Reporteri.net.  Zëdhënësi i Policisë në Rajonin e Prishtinës, Agron Borovci, konfirmoi se një person është plagosur dhe një ka vdekur. “Rreth orës 21:15 është raportuar për gjuajtje me armë zjarri të ndodhur në rrugën “Jeronim De Rada” në Prishtinë. Me të

“Shoferi i furgonit dyshohet se nuk ndaloi te shenja STOP”, policia jep detaje për aksidentin me dy të vdekur në Klinë
Lajme / Kronikë e zezë

“Shoferi i furgonit dyshohet se nuk ndaloi te shenja STOP”, policia jep detaje për aksidentin me dy të vdekur në Klinë

Lidhur me aksidentin mes një furgoni dhe trenit në fshatin Krushevë e Madhe në Klinë, Policia e ka bërë të ditur se një grua dhe një burrë kanë mbetur të vdekur, shkruan Gazeta Online Reporteri.net. Në raportin 24 orësh të Policisë së Kosovës thuhet se viktima tashmë, i cili dhe po drejtonte furgonin nuk ka

Një shtetase e huaj gjendet e vdekur në autostradën “Arbën Xhaferi”
Lajme / Kronikë e zezë

Një shtetase e huaj gjendet e vdekur në autostradën “Arbën Xhaferi”

Mbrëmjen e sotme është gjetur e vdekur një grua në autostradën “Arbën Xhaferi”, ka konfirmuar Policia e Kosovës, shkruan Reporteri.net. “Sot rreth orës 20:00, në autostradën ‘Arbër Xhaferi’ drejtimi Ferizaj-Prishtinë km i 24-të, patrulla policore e autostradës, ka vërejtur një person të shtrirë në rrugë (shiritin emergjent)”, u shpreh zëdhënësi i Policisë, Bajram Krasniqi. Krasniqi

Scroll to Top