TikTak.al

Lajme / Kronikë

Një i arrestuar në Prishtinë për trafikim me narkotikë, iu gjet kokainë, revole e thikë
Lajme / Kronikë

Një i arrestuar në Prishtinë për trafikim me narkotikë, iu gjet kokainë, revole e thikë

Sektori Qendror për Hetimin e Narkotikëve, ka arrestuar sot një person të përfshirë në trafikim me lëndë narkotike, përcjell Reporteri.net. Policia e Kosovës njofton se i dyshuari M.P., viti i lindjes 1999, është ndaluar në Prishtinë dhe gjatë kontrollit i janë gjetur dhe sekuestruar 25 gramë lëndë narkotike, dyshohet të jetë kokainë, po ashtu atij

Të shtëna me armë zjarri në Hajvali
Lajme / Kronikë

Të shtëna me armë zjarri në Hajvali

Mbrëmjen e sotme janë dëgjuar të shtëna me armë zjarri në Hajvali, Prishtinë, përcjell Reporteri.net. Lajmin e ka konfirmuar zëdhënësi i Policisë për Rajonin e Prishtinës, Agron Borovci, derisa ka treguar se nuk ka persona të lënduar. “Rreth orës 17:00 është rpaortuar për të shtëna me armë zjarri në rrugën ‘Brigada 153’ në Hajvali. Nga

Scroll to Top