Mot me vranësira dhe me diell sot
Lajme / Maksimalja 15 gradë Celsius

Mot me vranësira dhe me diell sot

Mot me vranësira dhe me diell sot Lajme / Maksimalja 15 gradë Celsius Mot me vranësira dhe me diell sot Reporteri 18 Shkurt 2024 | 8:04 Sot në Kosovë parashikohet të mbaj mot me vranësira të shpeshta dhe intervale me diell. Ka mundësi të ketë ndonjë reshje të izoluar shiu. Era pritet të fryjë nga