Vdesin dy shqiptarë në një aksident të rëndë në Itali, një tjetër lëndohet
Lajme / Mbrëmë

Vdesin dy shqiptarë në një aksident të rëndë në Itali, një tjetër lëndohet

Dy shqiptarë kanë mbetur të vdekur dhe një tjetër është lënduar rëndë si pasojë e një aksidenti me veturë në Itali. Aksidenti ka ndodhur mbrëmë pas orës 22:00 në Via Casilina. Mediumi italian RomaToday shkruan se vetura e tipit BMW e cila drejtohej nga një shqiptar, ka humbur kontrollin dhe ka dalë jashtë rrugë duke