TikTak.al

Lajme / Mbyllja e bankës serbe

Assesi s’do të tolerohen veprimet ilegale, partnerët tanë të na mbështesin
Lajme / Mbyllja e bankës serbe

Assesi s’do të tolerohen veprimet ilegale, partnerët tanë të na mbështesin

Lidhur me aksionin e dy ditëve më parë të policisë në veri të Kosovës, Ministrja e Drejtësisë, Albulena Haxhiu ka thënë se qeveria mbështetit secilin aksion të ligjshëm ,derisa ka kërkuar që edhe në ndërkombëtarët ta bëjnë një gjë të tillë, shkruan gazeta online Reporteri.net. Pas përfundimit të akademisë përkujtimore në 25-vjetorin e masakrës së

Nuk ishim të përfshirë në aksionin në veri, presim konsultime me kohë nga policia dhe FSK-ja
Lajme / Mbyllja e bankës serbe

Nuk ishim të përfshirë në aksionin në veri, presim konsultime me kohë nga policia dhe FSK-ja

Misioni paqëruajtës i NATO-s në Kosovë, KFOR ka reaguar pas aksionit të djeshëm të Policisë së Kosovës në veri ky mbyllën njësi të Bankës Postare Kursimore”, duke thënë se nuk ishin të përfshirë në ekzekutimin e këtyre operacioneve, dhe se ishin njoftuar pak para se të nisnin, shkruan gazeta online Reporteri.net. Në njoftimin e bërë

Scroll to Top