Mot i nxehtë sot, temperaturat maksimale deri në 31 gradë
Lajme / Në fundjavë edhe më ngrohtë

Mot i nxehtë sot, temperaturat maksimale deri në 31 gradë

Mot i nxehtë sot, temperaturat maksimale deri në 31 gradë Lajme / Në fundjavë edhe më ngrohtë Mot i nxehtë sot, temperaturat maksimale deri në 31 gradë Reporteri 07 Qershor 2024 | 7:18 Mot kryesisht me diell dhe më i nxehtë parashihet ditën e premte. Vranësirat mund të zhvillohen përreth zonave malore gjatë ditës, por