Policia gjen në tavanin e një shtëpie në Zveçan dy AK-47, disa karikatorë dhe sasi municioni
Lajme / Pamje

Policia gjen në tavanin e një shtëpie në Zveçan dy AK-47, disa karikatorë dhe sasi municioni

Policia e Kosovës sot rreth orës 10:30 në një shtëpi në Zveçanin e vogël në veri, në tavanin e një shtëpie kanë gjetur dhe konfiskuar dy armë zjarri AK-47, disa karikatorë dhe sasi e municionit dhe një elektroshok, shkruan Reporteri.net. Policia e Kosovës posedon informacione lidhur me personin e dyshuar mashkull serb të cilit i