Temperaturat sot deri në 33 gradë Celsius
Lajme / Parashikimi i motit

Temperaturat sot deri në 33 gradë Celsius

Temperaturat sot deri në 33 gradë Celsius Lajme / Parashikimi i motit Temperaturat sot deri në 33 gradë Celsius Reporteri 09 Qershor 2024 | 7:58 Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës ka bërë të ditur se sot parashihet të mbajë mot me diell dhe vranësira të pjesëshme. Sipas njoftimin të këtij instituti, temperaturat maksimale do të lëvizin