TikTak.al

Lajme / Policia jep detaje

Tre persona në Pejë rrahin anketuesin e regjistrimit të popullsisë, arrestohen nga policia
Lajme / Policia jep detaje

Tre persona në Pejë rrahin anketuesin e regjistrimit të popullsisë, arrestohen nga policia

Tre persona në Pejë rrahin anketuesin e regjistrimit të popullsisë, arrestohen nga policia Lajme / Policia jep detaje Tre persona në Pejë rrahin anketuesin e regjistrimit të popullsisë, arrestohen nga policia Reporteri 05 Maj 2024 | 8:55 Një anketues i Agjencisë së Statistikave të Kosovës ka raportuar në polici se gjatë regjistrimit të popullsisë është

Gjendet një burrë i vdekur në Prishtinë
Lajme / Policia jep detaje

Gjendet një burrë i vdekur në Prishtinë

Gjendet një burrë i vdekur në Prishtinë Lajme / Policia jep detaje Gjendet një burrë i vdekur në Prishtinë Reporteri 08 Prill 2024 | 8:58 Një burrë është gjetur pa shenja jete përgjatë së dielës në Prishtinë. Lajmin e ka bërë të ditur Policia e Kosovës me anë të raportit 24-orësh, pa dhënë më shumë

Zjarr në një mal të Gërlicës së Kaçanikut, zjarrfikësit dalin në vendngjarje
Lajme / Policia jep detaje

Zjarr në një mal të Gërlicës së Kaçanikut, zjarrfikësit dalin në vendngjarje

Një zonë malore në fshatin Gërlicë e Epërme në komunën e Kaçanikut, është përfshirë nga zjarri. Lajmin për gazetën online Reporteri.net e  ka konfirmuar zëdhënësi i Policisë së Kosovës për rajonin e Ferizajt, Kanun Veseli. Ai ka thënë se brigada e zjarrfikësve të Kaçanikut menjëherë ka dalë në vendin e ngjarjes. “Me datën 06.04.2024 rreth

Një i vdekur dhe një i lënduar
Lajme / Policia jep detaje

Një i vdekur dhe një i lënduar

Një aksident i rëndë trafiku ka ndodhur mbrëmë në fshatin Skivjan të Gjakovës, ku ka mbetur i vdekur një person dhe një tjetër është lënduar, shkruan Reporteri.net. Rastin e ka konfirmuar zëdhënësi i policisë për rajonin e Gjakovës, Sheremet Elezaj. Në aksident ishin të përfshira dy vetura. “Mbrëmë rreth orës 23:00 kemi pranuar informatë për

Aksident mes dy veturave në rrugën Mitrovicë-Vushtrri, lëndohen 5 persona
Lajme / Policia jep detaje

Aksident mes dy veturave në rrugën Mitrovicë-Vushtrri, lëndohen 5 persona

Sot rreth orës 12:40 është raportuar për një aksident trafiku në rrugën rajonale Mitrovicë-Vushtrri, saktësisht në fshatin Frashër. Rastin e ka konfirmuar për Gazetën Online Reporteri.net, zëdhënësi i policisë për rajonin e Mitrovicës, Avni Zahiti. Ai ka bërë të ditur se në aksident janë përfshirë dy vetura dhe si pasojë janë lënduar pesë persona të

Scroll to Top