TikTak.al

Lajme / Policia

Tejkaloi dyfishin e shpejtësisë së lejuar, 21-vjeçari gjobitet me 300 euro dhe i merret patentë shoferi për tre muaj
Lajme / Policia

Tejkaloi dyfishin e shpejtësisë së lejuar, 21-vjeçari gjobitet me 300 euro dhe i merret patentë shoferi për tre muaj

Policia e Kosovës njoftoi se këtë të shtunë, rreth orës 17:40, në rrugën magjistrale Ferizaj-Kaçanik, tek vendi i quajtur “Fusha e Pajtimit” ka ndaluar shoferin E.K 21 vjeçar, i cili ka bërë tejkalimin e shpejtësisë. Sipas njoftimit, i njëjti në zonën e kufizimit 40 km/h ka zhvilluar shpejtësi 105 km/h. Ndaj tij, policia ka shqiptuar

Scroll to Top