TikTak.al

Lajme / Raporti 24 orësh

Arrestohet një person në Gjakovë, dyshohet se sulmoi seksualisht një vajzë
Lajme / Raporti 24 orësh

Arrestohet një person në Gjakovë, dyshohet se sulmoi seksualisht një vajzë

Arrestohet një person në Gjakovë, dyshohet se sulmoi seksualisht një vajzë Lajme / Raporti 24 orësh Arrestohet një person në Gjakovë, dyshohet se sulmoi seksualisht një vajzë Reporteri 31 Mars 2024 | 9:17 Një person është arrestuar në Gjakovë pasi i njëjti dyshohet se ka ngacmuar seksualisht një vajzë, shkruan Reporteri.net. Rasti ka ndodhur ditën

Menaxheri dhe kamarieri i një lokali në Prishtinë rrihen mes vete
Lajme / Raporti 24 orësh

Menaxheri dhe kamarieri i një lokali në Prishtinë rrihen mes vete

Një menaxher i një lokali në Prishtinë dhe një kamarieri, lidhur me punën janë përleshur mes vete, shkruan Reporteri.net. Palët pas intervistimit me vendim të prokurorit janë liruar në procedurë të rregullt. Njoftimi i policisë: LËNDIM I LEHTË TRUPOR Prishtinë / 23.03.2024 – 03:17. Pas një mosmarrëveshje verbale në mes viktimës mashkull/kosovar, menaxher i lokalit

Scroll to Top