Audio-incizimi e konfirmon qartë afërsinë dhe koordinimin me Listën Serbe
Lajme / Reagimet

Audio-incizimi e konfirmon qartë afërsinë dhe koordinimin me Listën Serbe

Sekretarja e përgjithshme e PDK-së, Vlora Çitaku ka reaguar ndaj publikimit të audio-incizimit mes shefes së grupit parlamentar të Vetëvendosjes, Mimoza Kusari-Lila dhe terroristit Milan Radojçiq, shkruan gazeta online Reporteri.net. Në një postim në rrjetin social Facebook, Çitaku ka thënë se hipokrizia dhe mashtrimi janë konstantja e vetme e kësaj kaste qeverisëse. “Bisedat që i