Berishaj fshehu pasurinë dhe ka përkrahjen e qeverisë Kurti
Lajme / Reagimi i LDK-së

Berishaj fshehu pasurinë dhe ka përkrahjen e qeverisë Kurti

Kryetari i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Lumir Abdixhiku me një video të shkurtër në rrjetin social “Facebook”, ka reaguar ndaj intervistimit prej disa orësh të ambasadorit të Kosovës në Kroaci, Martin Berishajt. Abdixhiku ka thënë se Berishaj para Komisionit Heitmor kishte fshehur gjithë pasurinë e vet. “Njeriu që ka marrë të gjithë mbrojtjen e të