Këtë javë dy seanca në Kuvend, debat për tri vjet të qeverisë Kurti
Lajme / Të enjten dhe të premten

Këtë javë dy seanca në Kuvend, debat për tri vjet të qeverisë Kurti

Shefja e grupit parlamentar të VV-së, Mimoza Kusari Lila ka bërë të ditur pas mbledhjes së kryesisë së Kuvendit, se këtë javë do të jenë dy seanca, shkruan Reporteri.net. Njëra do jetë të enjten me fillim nga ora 10:00 ku do të jetë vazhdimësi nga seanca e fundit, e pastaj ajo e rregullt, si dhe