Policia tregon se si ndodhën vrasja dhe plagosja në Ferizaj
Lajme / Vrasja

Policia tregon se si ndodhën vrasja dhe plagosja në Ferizaj

Policia e Kosovës të premten ka publikuar një komunikatë me të cilën ka treguar se si ndodhi vrasja e një gruaje dhe plagosja e vëllait të saj në Ferizaj. “Me datën 12.04.2024 në ora 14:40 policia rajonale e Ferizajt ka pranuar një informatë se në Qendrën për Punë Sociale në Ferizaj ka të shtëna me