TikTak.al

Me zemër të hapur

Djali e kishte kapur në gabim. Ndërhyn familja e viktimës – Balkanweb.com – News24
Fillimi, Me zemër të hapur

Djali e kishte kapur në gabim. Ndërhyn familja e viktimës – Balkanweb.com – News24

Pak ditë pas ngjarjes së rëndë në Greqi ku 47-vjeçarja shqiptare, Fatbardha Pali u vetëvra pas deklaratave të saj në ‘Facebook’. Ditën e djeshme në studion e emisionit ‘Me Zemër të Hapur’, të moderatores Evis Ahmeti, deklarata e vjehrrit të saj Kadri Pali, tronditi opinionin publik. Ai u shpreh se i biri dhe 47-vjeçarja ishin

Scroll to Top