TikTak.al

Metropol

Këngëtarja Olivia Rodrigo më hot se kurrë, del me bikini në rrugët e Kalifornisë – Balkanweb.com – News24
Fillimi, Metropol

Këngëtarja Olivia Rodrigo më hot se kurrë, del me bikini në rrugët e Kalifornisë – Balkanweb.com – News24

Vera po afron dhe Olivia Rodrigo duket se po i pret me padurim pushimet e saj. Këngëtarja 21-vjeçare ka bërë një postim në rrjetet sociale, ku dëshmon se tashmë ka hyrë përgjithmonë në stinën e verës. Në postimin që ka bërë në llogarinë personale në Instagram, Olivia Rodrigo ka publikuar një sërë fotosh nga Kalifornia.

Aktorja e famshme merr pjesë në protestat pro-Palestinë, arrestohet – Balkanweb.com – News24
Fillimi, Metropol

Aktorja e famshme merr pjesë në protestat pro-Palestinë, arrestohet – Balkanweb.com – News24

SHBA – Aktorja Hunter Schafer, e cila ka luajtur në ‘Euphoria’ u arrestua, teksa protestonte për Palestinën të hënën. Organizata anti-sioniste e udhëhequr nga hebrenjtë konfirmoi për ‘Vulture’ se aktorja ishte në 30 Rock të hënën pasdite kundër paraqitjes së Presidentit Joe Biden me aktorin Seth Meyers. Fotot nga demonstrata e tregojnë atë të veshur

Ndaj jam bërë pa takt – Balkanweb.com – News24
Fillimi, Metropol

Ndaj jam bërë pa takt – Balkanweb.com – News24

Sara Gjordeni, pasditen e sotme i ka rrëfyer Bardhit se ka humbur një fëmijë tani afër. Ajo tha se nuk e di askush as brenda dhe as jashtë shtëpisë përveç personi me të cilin ka qenë shtatzënë dhe mamaja e saj. Pjesë nga diskutimi: Sara: Bardh, tani afër kam humbur një fëmijë Bardhi: Ideja është

“Do kenë një periudhë të rëndësishme erotike!”, flirtime dhe tradhti, Astrologia Meri Shehu bën parashikimin mujor të horoskopit në BBV – Balkanweb.com – News24
Fillimi, Metropol

“Do kenë një periudhë të rëndësishme erotike!”, flirtime dhe tradhti, Astrologia Meri Shehu bën parashikimin mujor të horoskopit në BBV – Balkanweb.com – News24

Astrologia Meri Shehu, një prej banoreve të “Big Brother VIP Albania” 3, ka bërë parashikimin e horoskopit për secilën shenjë, këtë fillim muaji. Sipas astrologes, muaji Shkurt në përgjithësi pritet të jetë një muaj shumë solidar, pasi do të kemi ndikimin e Hënës së re në Ujor. “Shkurti fillon më ndikimin e hënës së re

E kam ndarë mendjen – Balkanweb.com – News24
Fillimi, Metropol

E kam ndarë mendjen – Balkanweb.com – News24

Heidi është një nga vajzat që ka rënë më shumë në sy në shtëpinë e “Big Brother VIP”, por duket se kjo edhe për një raport të veçantë. Ajo është parë shumë e afërt me Romeon, por edhe me Fationin. Romeo tha se ka një simpati për të, teksa Fationi zgjodhi të mos i vendoste

Scroll to Top