TikTak.al

Open

Kemi një bandë të madhe që ka krijuar një sistem kriminal – Balkanweb.com – News24
Fillimi, Open

Kemi një bandë të madhe që ka krijuar një sistem kriminal – Balkanweb.com – News24

Analisti Fatos Lubonja në një lidhje Skype me emisionin “Open” në News24, tha se nga dosja Metamorfoza na del se grupet kriminale kanë pushtuar ekonominë, kanë futur paratë e drogës në Shqipëri, kanë qarkulluar këto para në ndërtime, blerje apartamentesh, nëpër kazinora, kanë blerë vota gjatë fushatës elektorale të PS-së. “Problemi që kam unë është

Lidhjet e politikës me krimin që nga 2013, SPAK duhet përshëndetur për operacionin – Balkanweb.com – News24
Fillimi, Open

Lidhjet e politikës me krimin që nga 2013, SPAK duhet përshëndetur për operacionin – Balkanweb.com – News24

Indrit Sefa, Sekretar i Çështjeve Ligjore dhe Zgjedhore në Partinë Demokratike, duke komentuar në emisionin “Open” në News24 , operacionin e fundit të SPAK, tha se aty tregohet lidhja e politikës me krimin. Sefa, ndërsa ka vlerësuar punën e SPAK, tha se lidhjet e krimit me politikën kanë që në 2013-ën, kohë kur Edi Rama

Nëse drejtori i rrugëve hante dardha mbrapa shpine… – Balkanweb.com – News24
Fillimi, Open

Nëse drejtori i rrugëve hante dardha mbrapa shpine… – Balkanweb.com – News24

Sekretari i Çështjeve Ligjore dhe Zgjedhore në Partinë Demokratike, Indrit Sefa, i ftuar në studion e “Open” ka komentuar paraqitjen e zv/kryeministres Belinda Balluku në ambientet e SPAK. Ai u shpreh se Balluku do të paraqitet sërish në ambientet e Prokurorisë së Posaçme për të takuar “kolegët”, duke iu referuar ironikisht prokurorëve. Sefa argumentoi arrestimin

Duhet të pyetet edhe për Berberin dhe rrugën e Arbrit – Balkanweb.com – News24
Fillimi, Open

Duhet të pyetet edhe për Berberin dhe rrugën e Arbrit – Balkanweb.com – News24

Gazetari Basir Çollaku, i ftuar në studion e “Open” ka komentuar paraqitjen e zv/kryeministres dhe ministres së Infrastrukturës, Belinda Balluku në ambientet e SPAK. Sipas tij, Balluku do duhet të pyetet jo vetëm për çështjen e inceneratorit të Tiranës, por edhe për ish-drejtorin e ARRSH, Evis Berberin, i cili është arrestuar tashmë dhe akuzohet për

Scroll to Top