TikTak.al

-Personazhe

Shpallen finalistët e edicionit të tretë të Big Brother VIP – Balkanweb.com – News24
-Personazhe, Fillimi

Shpallen finalistët e edicionit të tretë të Big Brother VIP – Balkanweb.com – News24

TIRANE Finalistët e këtij edicioni janë pesë dhe sapo janë shpallur. Përveç Romeos dhe Julit, të cilët janë shpallur finalistë më herët, sonte nga televotimi i publikut doli nga shtëpia Françeska. Egla, Heidi dhe Meritoni sapo janë shpallur finalistë të këtij edicioni. Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe

“Dukesh si burrë, ndalojnë në rrugë dhe…”, njihuni me historinë e sportistes Silvana Delija – Balkanweb.com – News24
-Personazhe, Fillimi

“Dukesh si burrë, ndalojnë në rrugë dhe…”, njihuni me historinë e sportistes Silvana Delija – Balkanweb.com – News24

Silvana Delija është sportiste në Bodybuilding. E martuar me trajnerin e saj italian, prej disa vitesh çifti ka zgjedhur Shqipërinë për të jetuar dhe ushtruar profesionin e tyre. Nëse i shihni në rrugë me siguri do ju tërheqi vëmendje pamja e tyre, me muskuj dhe të dy me flokë qethur qeros.E ftuar në podcastin M’Kujto

“Askush nuk më tha se po vdiste”/ Madonna bën rrëfimin e rrallë për nënën e saj të ndjerë – Balkanweb.com – News24
-Personazhe, Fillimi

“Askush nuk më tha se po vdiste”/ Madonna bën rrëfimin e rrallë për nënën e saj të ndjerë – Balkanweb.com – News24

Këngëtarja me famë botërore, Madonna, ka bërë së fundmi një postim emocionues në rrjetet sociale për nënën e saj, të cilën e humbi në moshën 5-vjeçare. Nëna e saj ndërroi jetë pas një beteje me kancerin e gjirit në dhjetor të vitit 1963, në moshën vetëm 30-vjeçare. Duke dashur të nderojë kujtimin e saj, ylli

Princi Harry mbërriti sot në Angli, por Mbreti Charles nuk do ta takojë dot për shkak të agjendës së ngjeshur – Balkanweb.com – News24
-Personazhe, Fillimi

Princi Harry mbërriti sot në Angli, por Mbreti Charles nuk do ta takojë dot për shkak të agjendës së ngjeshur – Balkanweb.com – News24

Duket se ka një kthesë në vizitën e Princit Harry dhe mbretit Charles pasi djali dhe babai nuk do të takohen. Princi Harry zbarkoi në Britani sot herët për të marrë pjesë në një ceremoni më 8 maj për të shënuar 10 vjetorin e Lojërave Invictus dhe – megjithëse asgjë nuk është konfirmuar zyrtarisht –

“Lumturia më e madhe”/ Luiz Ejlli reagon i emocionuar për lindjen e Lunës, Kiara publikon momentin e ëmbël – Balkanweb.com – News24
-Personazhe, Fillimi

“Lumturia më e madhe”/ Luiz Ejlli reagon i emocionuar për lindjen e Lunës, Kiara publikon momentin e ëmbël – Balkanweb.com – News24

Më 30 prill, Kiara dhe Luizi mirëpritën vajzën e tyre, Luna Mari. Ngjarja ishte lajmi i ditës ku nuk munguan urimet nga personazhet publikë dhe ndjekësit e admiruesit e tyre. Në një InstaStory, Luiz Ejlli ka njoftuar se sot në orën 18:00 do të ketë një transmetim ‘live’ në Instagram-in e tij ku do të

Scroll to Top