TikTak.al

POLITIKOFF

Arrestohet këngëtari i njohur, arsyeja
POLITIKOFF

Arrestohet këngëtari i njohur, arsyeja

VideoPolitiko Politiko | Samiti i NATOS, Paskal Milo tregon çfarë pritet të ndodh | Top News Politiko | Paskal Milo tregon për takimin e parë me kryeministrin Albin Kurti | Top News Politiko | Këshilla e Paskal Milos- Kosova duhet të fillojë të reflektojë | Top News

Ndahet nga jeta aktorja e njohur franceze
POLITIKOFF

Ndahet nga jeta aktorja e njohur franceze

VideoPolitiko Politiko | Samiti i NATOS, Paskal Milo tregon çfarë pritet të ndodh | Top News Politiko | Paskal Milo tregon për takimin e parë me kryeministrin Albin Kurti | Top News Politiko | Këshilla e Paskal Milos- Kosova duhet të fillojë të reflektojë | Top News

13 sekretet që nuk i dinit për 13 qershorin
POLITIKOFF

13 sekretet që nuk i dinit për 13 qershorin

Me mijëra qytetarë janë gdhirë sot në Kishën e Shna Ndout, në Laç. Pasi pritën me orë të tëra agimin e 13 qershorit, pasi përmbyllën 13 të martat e shenjta, të cilat kulmojnë në mesnatën e 12 dhe 13 qershorit, të gjithë vizitorët e këtij vendi të shenjtë presin të ketë ditë më të mira

Olta Gixhari bëhet nënë për herë të dytë
POLITIKOFF

Olta Gixhari bëhet nënë për herë të dytë

VideoPolitiko Politiko | Samiti i NATOS, Paskal Milo tregon çfarë pritet të ndodh | Top News Politiko | Paskal Milo tregon për takimin e parë me kryeministrin Albin Kurti | Top News Politiko | Këshilla e Paskal Milos- Kosova duhet të fillojë të reflektojë | Top News

Scroll to Top