TikTak.al

Pop News

U kap me armë në Kukës, Fjolla Morina zbulon të vërtetën: Ka qenë e Fisnik Sylës, më ka mashtruar! M’u lut të pranoja fajin sepse…
Kryesore, Pop News, Të Fundit

U kap me armë në Kukës, Fjolla Morina zbulon të vërtetën: Ka qenë e Fisnik Sylës, më ka mashtruar! M’u lut të pranoja fajin sepse…

Fjolla Morina ka qenë e ftuar në emisionin “Zona Zero” në Top News me gazetarin Milaim Zeka. Ajo ka sqaruar të vërtetën rreth arrestimit dhe burgut që bëri, pasi u kap me një armë në makinë në qytetin e Kuksit. Këngëtarja shprehet se arma nuk ka qenë e saj, madje as nuk e ka prekur

“Është kriminel dhe mashtrues, ma shkatërroi jetën”, Fjolla Morina për Fisnik Sylën: Përfundova në psikiatri, më ka dhunuar! Premtoi që do i jepte para…
Kryesore, Pop News, Të Fundit

“Është kriminel dhe mashtrues, ma shkatërroi jetën”, Fjolla Morina për Fisnik Sylën: Përfundova në psikiatri, më ka dhunuar! Premtoi që do i jepte para…

Fjolla Morina ka folur për herë të parë në “Zonën Zero” për arrestimin e saj në Kukës pasi iu gjet një armë në makinë, për ndarjen me Fisnik Sylën dhe se si ia ka shkatërruar jetën ky njeri. Fjolla tregoi se arma që gjeti policia e Kuksit ishte e Sylën dhe e mori fajin përsipër

“Do na pushkatonin”, Albatros Rexhaj rrëfen momentin më të frikshëm: Na rreshtuan tek muri dhe nxorën pushkën, fola serbisht
Kryesore, Pop News, Të Fundit

“Do na pushkatonin”, Albatros Rexhaj rrëfen momentin më të frikshëm: Na rreshtuan tek muri dhe nxorën pushkën, fola serbisht

Albatros Rexhaj i ftuar në rubrikën “Galeri” tek e Diell ka rrëfyer një nga ngjarjet më të frikshme të jetës së tij, kur u gjenden para disa ushtarëve serbë të cilët ishin gati ta pushkatonin atë para një muri së bashku me disa shokë të tij. Ed Manushi: Ti ke patur një moment të rëndësishëm

Armiq të përbetuar? Erjola flet pas daljes nga Big Brother VIP: Ishte një ndër situatat më të hidhura
Kryesore, Pop News, Të Fundit

Armiq të përbetuar? Erjola flet pas daljes nga Big Brother VIP: Ishte një ndër situatat më të hidhura

Erjola Doçi, në një intervistë për ‘’Mos i bjer me top”, është pyetur nga moderatori Ronaldo Sharka për disa nga banorët e “Big Brother VIP” Për rubrikën e këtij emisioni “Puthe ose grise” e pyetur nga moderatori ajo ka dhënë përgjigjet, e disa prej tyre vijon të ruajë të njëjtat mendime. “Ishte një ndër situatat

Moderatorja nuk harron të shkuarën/ Erjola Doçi zhubravit foton e Egla Cenos! Ja çfarë thotë ajo për aktoren
Kryesore, Lifestyle, Pop News, Të Fundit

Moderatorja nuk harron të shkuarën/ Erjola Doçi zhubravit foton e Egla Cenos! Ja çfarë thotë ajo për aktoren

Erjola Doçi, në një intervistë për ‘’Mos i bjer me top”, është pyetur nga moderatori Ronaldo Sharka për disa nga banorët e “Big Brother VIP”. Për rubrikën e këtij emisioni “Puthe ose grise” e pyetur nga moderatori ajo ka dhënë përgjigjet, e disa prej tyre vijon të ruajë të njëjtat mendime. Ronaldo: Egla Ceno Erjola:

“Mamaja më thoshte vdis te burri”, Rita Lati flet për dhunën nga ish-bashkëshorti: Kisha trupin e nxirë, në estradë më pyesnin…
Kryesore, Pop News, Të Fundit

“Mamaja më thoshte vdis te burri”, Rita Lati flet për dhunën nga ish-bashkëshorti: Kisha trupin e nxirë, në estradë më pyesnin…

Rita Lati ka rrëfyer peripecitë e jetës, sesi iu desh të rriste e vetme Rozën dhe dhunën që ka përjetuar në familje. E ftuar në “Cherry on Top” me Bora Zemanin, artistja e humorit tregoi se sa herë është dhunuar dhe nuk ka pasur mbështetjen as të familjes, por i është dashur të fshejë të

“Kam marrë ftesë nga BBV3”, Massimiliano Varrese tregon se kur do të mbërrijë në Shqipëri: Më kanë ftuar…
Kryesore, Pop News, Të Fundit

“Kam marrë ftesë nga BBV3”, Massimiliano Varrese tregon se kur do të mbërrijë në Shqipëri: Më kanë ftuar…

Së fundmi është aluduar shpesh herë se Massimiliano Varrese do të vijë në Shqipëri për tu përballur Heidin në “BBV3”. Një video e postuar prej tij, ku ka sqaruar gjithçka, ai pretendon se ka marrë një ftesë nga produksioni për të performuar në një nga netët e spektaklit, por jo për një përballje me Heidin

Planet për fëmijë dhe kush e fiton BBV3 përveç Meritonit, Ilnisa i thotë të gjitha: Eglën nuk do e fal kurrë!
Kryesore, Pop News, Të Fundit

Planet për fëmijë dhe kush e fiton BBV3 përveç Meritonit, Ilnisa i thotë të gjitha: Eglën nuk do e fal kurrë!

Gazetarja Ilnisa Agolli, ish-konkurrente e Big Brother VIP3, ka treguar se ka takuar familjarët e Meritonit. E ftuar në rubrikën “Mos i bjer me top” në E Diell ajo tha se e takoi babanë dhe vëllanë e Meritonit natën që ata ishin për surprizën brenda BBV. “Babanë e Meritonit, bashkë me Meritonin, i kalova që

Rama e duartroket së bashku me Lindën, Noizy ndalon performancën: Meritojmë respektin e botës, për ata që nuk kanë besuar tek ne…
Kryesore, Pop News, Të Fundit

Rama e duartroket së bashku me Lindën, Noizy ndalon performancën: Meritojmë respektin e botës, për ata që nuk kanë besuar tek ne…

Noizy, një nga artistët që performoi sot në stadiumit “Galatsi” në Athinë gjatë takimit të emigrantëve shqiptarë me Ramën, ka ndërprerë këngën e tij dhe ka thënë disa fjalë. Ai falënderon kryeministrin Rama dhe shprehet se të gjithë shqiptarët meritojnë respektin e botës pasi janë punëtore dhe të gjithë bashkë mund t’ja dalin gjithmonë. “Ju

Scroll to Top