TikTak.al

-Show Bizz

(FOTO) Kim Kardashian dhe motra e saj marrin pjesë në dasmën e miliarderit më të madh në Azi, vishen si indiane në ceremoni – Balkanweb.com – News24
-Show Bizz, Fillimi

(FOTO) Kim Kardashian dhe motra e saj marrin pjesë në dasmën e miliarderit më të madh në Azi, vishen si indiane në ceremoni – Balkanweb.com – News24

Kim dhe Khloe Kardashian, motrat Kardashian, ishin të ftuara në dasmën ekstravagante të djalit të miliarderit indian Mukesh Ambani. Të dyja ndanë me ndjekësit e tyre fotografi dhe pjesë nga atmosfera e dasmës në profilet e tyre në Instagram. Në dasmë u investuan 600 milionë dollarë dhe do të zgjasë gjithsej tri ditë, ndaj edhe

Eddie Murphy dhe Paige Butcher martohen pas gjashtë vitesh fejesë – Balkanweb.com – News24
-Show Bizz, Fillimi

Eddie Murphy dhe Paige Butcher martohen pas gjashtë vitesh fejesë – Balkanweb.com – News24

Eddie Murphy dhe Paige Butcher u martuan pas gjashtë vitesh fejesë. Sipas një raporti nga People, çifti shkëmbyen betimet e dashurisë dhe besnikërisë së përjetshme në një ceremoni private në Anguilla të martën, më 9 korrik. Të pranishëm në martesë ishin vetëm të afërmit dhe miqtë e tyre të ngushtë. Nusja zgjodhi një fustan mahnitës

Tetë vite pas shpërnguljes në Los Angeles, Adele do të kthehet në vendlindjen e saj – Balkanweb.com – News24
-Show Bizz, Fillimi

Tetë vite pas shpërnguljes në Los Angeles, Adele do të kthehet në vendlindjen e saj – Balkanweb.com – News24

Thuhet se Adele po planifikon të kthehet në Londër pasi të përfundojë koncertet e saj në Las Vegas në muajt e ardhshëm. Këngëtarja 36-vjeçare dhe bashkëshorti i saj 42-vjeçar Rich Paul blenë një rezidencë 58 milionë dollarësh në Beverly Hills në pronësi të Sylvester Stallone dy vjet më parë, por e kanë shkatërruar pjesën më

Kreu operacion për zmadhimin e vidheve, humb jetën pas 9 ditësh modelja – Balkanweb.com – News24
-Show Bizz, Fillimi

Kreu operacion për zmadhimin e vidheve, humb jetën pas 9 ditësh modelja – Balkanweb.com – News24

Fillimisht kirurgjia estetike, më pas komplikimet e papritura dhe në fund vdekja. Influencerja dhe modelja braziliane Aline Ferreira ka ndërruar jetë nëntë ditë pasi iu nënshtrua një operacioni për të zmadhuar vithet përmes teknikës së famshme BBL (Brazilian Butt Lift). Tragjedia ndodhi në një spital në Brasilia, ku 33-vjeçarja qëndronte e shtruar që nga e

Jennifer Lopez udhëton në klasin ekonomik, befason udhëtarët e thjeshtë me prezencën e saj – Balkanweb.com – News24
-Show Bizz, Fillimi

Jennifer Lopez udhëton në klasin ekonomik, befason udhëtarët e thjeshtë me prezencën e saj – Balkanweb.com – News24

Jennifer Lopez i la udhëtarët të habitur pasi u pa duke fluturuar në vendin ekonomi të aeroplanit në Evropë në fundjavë. Këngëtarja dhe aktorja, 54 vjeçe, ka një pasuri prej 315 milionë funtesh (372 milionë euro), por zgjodhi një biletë standarde në një fluturim të KLM nga Napoli në Paris, teksa udhëtoi për Javën e

Scroll to Top