TikTak.al

Show Time

Dafina Zeqiri publikon një foto me Rita Orën dhe Taika Waititi, ky i fundit me shqiponjë në ballë
Show Time

Dafina Zeqiri publikon një foto me Rita Orën dhe Taika Waititi, ky i fundit me shqiponjë në ballë

Këngëtarja Dafina Zeqiri, ka publikuar një fotografi me këngëtaren tjetër të njohur shqiptare Rita Ora dhe me bashkëshortin e Ritës, Taika Waititi, shkruan Reporteri.net. Dafina, foton e ka publikuar në “InstaStory”, ndonëse nuk ka shkruar asgjë rreth saj. Nuk ka treguar as ku e kanë realizuar bashkë fotografinë, ndonëse të dyja, shihen shumë të lumtura

Veprim i papritur në mes Lumit dhe Kaderit
Show Time

Veprim i papritur në mes Lumit dhe Kaderit

Kader dhe Lumbardhi nisën romancën e tyre gjatë qëndrimit në Big Brother VIP Kosova. Por kur dukej se gjithçka po shkonte si më së miri, e papritura ndodhi mes çiftit. Çifti larguan njëri – tjetrin në rrjete sociale dhe madje fshinë fotot e përbashkëta në Instagram. Por një tjetër lëvizje erdhi sërish nga të dy.

Krijuesi i “Baby Reindeer” u kërkon fansave të ndalojnë së përpjekuri për të gjetur njerëzit e vërtetë të portretizuar në film
Show Time

Krijuesi i “Baby Reindeer” u kërkon fansave të ndalojnë së përpjekuri për të gjetur njerëzit e vërtetë të portretizuar në film

Krijuesi i Baby Reindeer, Richard Gadd, ka ripërsëritur lutjen e tij që  “gjahtarët e internetit” të ndalojnë së kërkuari homologët e jetës reale të shfaqjes, duke thënë: “Nëse do të doja që të gjendeshin njerëzit e jetës reale, do ta kisha bërë një dokumentar”. Gadd foli për Hollywood Reporter përpara se Piers Morgan të intervistonte

Një shtet përjashtohet nga Eurovisioni pak para natës finale
Show Time

Një shtet përjashtohet nga Eurovisioni pak para natës finale

Artisti holandez Joost Klein është skualifikuar nga Eurovisioni  pas një incidenti në prapaskenë. Siç raporton BBC, një pretendim për frikësim iu bë policisë suedeze nga një anëtare grua e produksionit. Në një deklaratë, organizatorët e konkursit thanë se “nuk do të ishte e përshtatshme që ai të vazhdonte në garë” derisa të zhvillohet procesi ligjor

Scroll to Top