10 C
Tirana
Thursday, March 22, 2018

Showbiz

Kryesore Showbiz

Të fundit

Një mollë para gjumit sjell më shumë dobi nga sa mund...

Të hash diçka para se të flesh mund të sjellë probleme gjatë natës, sepse ushqimet në orët e vona të rëndojnë stomakun. Nëse kjo është...

Horoskopi ditor, e premte 23 mars 2018

Dashi Sot ju do të jeni veçanërisht interesantë dhe tërheqës falë ndikimit të Venusit. Do të dini se si ta pushtoni zemrën e të...

Zgjidh një imazh dhe zbulo çfarë mendojnë të tjerët për ty

1. Të rralla, të ëmbla, të ndjeshme. Ju mundoheni të shihni anën pozitive në të gjitha gjërat, preferoni të dëgjoni zemrën dhe t’i dorëzoheni ndjenjave,...

‘Po të duam i marrim PS-së 7 deputetë’/ Reagon Balla ndaj...

Akuzat për abuzime në punimet me rrugën Tiranë-Elbasan mes zyrtarëve të PS-së dhe LSI-së, si dhe deklarata që bëri Monika Kryemadhi në “Opinion”, për...

Kampioni anglez jep 63 milionë për Icardin

Chelsea ka bërë një ofertë fillestare prej 63 milionë eurosh për kapitenin e Interit, Mauro Icardi, raporton AS. Oferta shihet më shumë si një lloj...