TikTak.al

Shqipëria / Detajet

Dyshohet për rrëmbim dhe mbajtje peng për 8 ditë të nipit 3-vjeçar, gjykata e Durrësit merr vendimin për gjyshen
Shqipëria / Detajet

Dyshohet për rrëmbim dhe mbajtje peng për 8 ditë të nipit 3-vjeçar, gjykata e Durrësit merr vendimin për gjyshen

Gjykata ka lënë në “detyrim paraqitje” Barie Gjunin, e akuzuar për rrëmbimin nipit të saj 3-vjeçar në Durrës. Ajo e mbajti të fshehur nipin e saj për 8 ditë. Pas tetë ditësh kërkimi nga policia, Gjuni u vetëdorëzua në polici, së bashku me vogëlushin. Njoftimi i plotë: Çështja penale me Nr. 241/4 Akti, me objekt

Nuk jam pishman, na ka torturuar
Shqipëria / Detajet

Nuk jam pishman, na ka torturuar

Detaje të reja kanë dalë nga dëshmia e 19-vjeçares Hygerta Meta nga Shqipëria, e cila vrau babanë e saj, Pëllumb Meta. “Jam e lumtur që e kreva unë këtë punë dhe nuk pendohem që e kam vrarë. Ai na ka torturuar, ia ka nxirë jetën nënës time. Unë jam fëmija i vogël i familjes. Motra

Scroll to Top