Publikohet foto e personit që dyshohet se porositi sulmin ndaj avokatit të Sali Berishës
Shqipëria / Emri

Publikohet foto e personit që dyshohet se porositi sulmin ndaj avokatit të Sali Berishës

Është publikuar fotografia e Dritan Nanos, personit që dyshohet se porositi dhe organizoi dhunimin e avokatit të ish-kryeministrit Sali Berisha, Sokol Mëngjesit. Nano ishte njëri nga pjesëtarët e një familjeje që ishte në proces gjyqësor për një pronë pranë liqenit artificial në Tiranë, të përfaqësuar nga avokati Sokol Mëngjesi. Sipas Policisë, pasi kanë fituar çështjen