TikTak.al

Shqipëria / Kronikë e zezë

Aksident tragjik në Itali, dy të rinj shqiptarë digjen brenda makinës së vjedhur, një tjetër plagoset rëndë
Shqipëria / Kronikë e zezë

Aksident tragjik në Itali, dy të rinj shqiptarë digjen brenda makinës së vjedhur, një tjetër plagoset rëndë

Dy të rinj shqiptarë kanë humbur jetën në një aksident tragjik të ndodhur përgjatë Via Casilina, mes Colleferro dhe Anagni, mbrëmjen e së shtunës 16 mars. Sipas medieve italiane, dy të rinj me origjinë shqiptare humbën jetën, ndërsa një person tjetër ka mbetur i plagosur rëndë. Tre personat, pak pas orës 22:00, po udhëtonin me

Ngjarje e rëndë në Durrës, 19-vjeçarja vret babanë dhe e varros në oborrin e shtëpisë
Shqipëria / Kronikë e zezë

Ngjarje e rëndë në Durrës, 19-vjeçarja vret babanë dhe e varros në oborrin e shtëpisë

Një ngjarje e rëndë është zbardhur në Durrës, ku një 19-vjeçare ka vrarë dhe groposur në oborrin e shtëpisë babanë e saj 50-vjeçar. Përmes një njoftimi, Policia thotë se 50-vjeçari është vrarë me armë zjarri dhe ishte kallëzuar i humbur prej 10 ditësh nga familjarët e vetë. E reja ka deklaruar se motivi i vrasjes

Scroll to Top