Vritet me armë zjarri një 70-vjeçar në Kurbin, plagoset një person tjetër
Shqipëria / Ngjarje e rëndë

Vritet me armë zjarri një 70-vjeçar në Kurbin, plagoset një person tjetër

Një vrasje me armë zjarri ka ndodhur në Kurbin në fshatin Gurëz. Bëhet me dije se viktimë ka mbetur S.M, 70 vjeç, ekonomist i një firme inertesh, ndërsa i plagosur ka mbetur A.Gj 51 vjeç, pronari. Në ndihmë të Policisë vendore kanë shkuar forcat Kombëtare të Sigurisë dhe Forcat Speciale Renea. Njoftimi i policisë: Rreth