TikTak.al

Shqipëria / Shkodër

Operacioni “Territor i pastër”, policia shqiptare sekuestron mbi 65 kg kanabis në formë çokollate
Shqipëria / Shkodër

Operacioni “Territor i pastër”, policia shqiptare sekuestron mbi 65 kg kanabis në formë çokollate

Drejtori i Drejtorisë Vendore të Policisë Shkodër doli këtë të diel në një konferencë për shtyp, ku tregoi rezultatet e orëve të fundit të megaoperacionit kombëtar të koduar “Territor i pastër”. Një sasi prej 65 kg marijuanë në formë çokollate e gjetur brenda një tuneli është sekuestruar, ndërsa u gjetën dhe u sekuestruan 31.5 kilogramë

Dyshohet se janë vetëmbytur në lumin Buna, nëna dhe tre fëmijët u dhunuan sistematikisht nga babai i tyre
Shqipëria / Shkodër

Dyshohet se janë vetëmbytur në lumin Buna, nëna dhe tre fëmijët u dhunuan sistematikisht nga babai i tyre

Një grua bashkë me tre fëmijët e saj dyshohet se janë vetëmbytur në lumin Buna në Shkodër, shkruan Reporteri.net. Një nga fëmijët, një vajzë 9-vjeçe është gjetur e pajetë dhe me shenja dhune, që sipas policisë janë shkaktuar nga babai i saj, Ergys Arazi. Policia ka ndaluar bashkëshortin shtetasin Ergys Arazi për dhunë në familje

Scroll to Top