U rrah nga katër persona, mjeku flet për gjendjen e avokatit Mëngjesi: Diskutohet ende për jetën
Shqipëria / Sulmi brutal

U rrah nga katër persona, mjeku flet për gjendjen e avokatit Mëngjesi: Diskutohet ende për jetën

Shefi i shërbimit të Neurokirurgjisë, Fatos Olldashi, ka folur për gjendjen shëndetësore të avokatit, Sokol Mëngjesi, i cili u rrah brutalisht nga katër persona. Olldashi ka thënë se gjendja e Mëngjesit duket e stabilizuar, por ai vazhdon të jetë i intubuar dhe sipas tij, diskutohet ende për jetën. Por nëse vazhdon me këto parametra, pra