TikTak.al

Shqipëria / Tragjedia në Shkodër

Rinisin kërkimet për gjetjen e trupave të nënës dhe dy fëmijëve që dyshohet se u mbytën në lumin Buna
Shqipëria / Tragjedia në Shkodër

Rinisin kërkimet për gjetjen e trupave të nënës dhe dy fëmijëve që dyshohet se u mbytën në lumin Buna

Polumbarët e RENEA-s kanë rinisur kërkimet për gjetjen e trupave të gruas bashkë me dy fëmijët e saj, të cilët dyshohet se janë mbytur në lumin Buna në Shkodër, transmeton Repoteri.net. Siç raportojnë mediat në Shqipëri, pritet që të ketë një mobilizim total me trupa shtesë nga Forcat e Armatosura në kuadër të kërkimeve intensive

Scroll to Top