Nëna dhe tre fëmijet dyshohet se u vetëmbytën në lumin Buna, arrestohet 31-vjeçari
Shqipëria / Vijon kërkimi për gjetjen e trupave

Nëna dhe tre fëmijet dyshohet se u vetëmbytën në lumin Buna, arrestohet 31-vjeçari

Një rast i rëndë ka tronditur Shkodrën, ku nëna bashkë me tre fëmijët e saj të mitur dyshohet se janë vetëmbytur në lumin Buna, shkruan gazeta online Reporteri.net. Sipas njoftimit të policisi shqiptare, dyshohet se rasti ka ndodhur pasi nëna bashkë me fëmijët ishte larguar nga banesa ku po jetonte me bashkëshortin e saj. Deri